top of page

אירועים וסנדאות

למה אנחנו ולמה צלחת?

בית הספר Fresh Ultimate מתמחה בהפקת אירועים, סדנאות מנהלים, ימי כיף וגיבוש לכל סוגי הקהלים והגילאים

 

הייחוד שלנו הוא השימוש בצלחת המעופפת – פריסבי. הצלחת היא כלי שבעזרתו אנו מעבירים את כל המסרים החשובים של עבודה בצוות, התגברות על מכשולים, חשיבה ובניית אסטרטגיה מנצחת.

אנו נשמח להתאים לכם פעילות פריסבי מיוחדת שתענה בדיוק על הצרכים שלכם ותשאיר את כל האורחים שלכם עם טעם של עוד...

אירועים לקבוצות

ימי ספורט לבתי ספר - פריסביום

אם טרם זכיתם לחוות יום ספורט היתולי שכולו כיף ופריסבי אז זה הזמן ,יום ספורט אחר מלהיב ומקורי שכולו מורכב ממגוון משחקי גיבוש וכיף עם הפריסבי. במהלך היום ילווה אתכם צוות מדריכים מובחר הכולל בתוכו את השחקנים והמאמנים המובילים בישראל (ניתן לקיים לכיתות או שכבות בודדות).

סדנת פריסבייס

בייסבול הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בארה"ב, הפריסבייס משלב פריסבי ובייסבול לשם יצירת חוויה אולטימטיבית תוך עבודה על סיבולת לב ריאה, עבודת צוות וכמובן הנאה.

תתארו לעצמכם שאתם זורקים את הפריסבי למרחקים ויוצאים בריצה כמו המקצוענים עוברים את הבית הראשון, עוד אחד, וכבר הגעתם לבית השלישי, והופ אתם כבר מספר מטרים לפני קו הסיום אך קבוצת ההגנה מעבירה את הצלחת בעבודת צוות לכיוון

ה"Jordan" במהירות מטורפת אז אתם מאיצים! והנה הגעתם לפני הפריסבי ועשיתם HOME RUN וזכיתם!

סדנאות לקייטנות ולבית הספר של החופש הגדול - פריסבי אקסטרים

סדנה חוויתית שבמהלכה נגלה את עולם הפריסבי. נלמד אודות יסודות הזריקה, התפיסה והספיריט (רוח המשחק) + נתנסה במגוון משחקים כגון DDC , DOG , Disctag, Discathon.

למידע נוסף אודות ענפי הצלחת הללו, לחצו כאן.

הופעות והפעלות לימי הולדת

הופעות פריסטייל

פריסטייל פריסבי הוא בעצם שילוב של שליטה בצלחת עם גמישות קאורדינציה ואומנות לחימה.

את הופעת הפריסטייל ניתן לשלב בכל סוגי האירועים: 

שדרגו אירועים משפחתיים, ימי חג ומועד, מסיבות ועדי עובדים, פיקניק, אירועי יחצ"ב וקידום מכירות, ימי הולדת, מופעי חימום וכל אירוע אחר שתבחרו.

יום הולדת פריסבי

בואו ללמוד להעיף את הצלחת כמו המקצוענים ולחגוג יומולדת שאתם וכל החברים שלכם לא תשכחו בחיים!

תחרויות ומשחקי גיבוש וחברה + טקס עוגה מרגש + הופעת פריסטייל מדליקה.

סדנאות

סדנת דיסקגולף

כמו גולף רק שבמקום כדורים יש לנו פריסבים, במקום מחבטים נשתמש בכלי החזק ביותר שלנו- הידיים- ובמקום חורים באדמה אנו משתמשים בסלים מיוחדים.

סדנה זו מתאימה לשטחים גדולים כמו פארקים, יערות, חורשות והיא מומלצת מאוד למשפחות ולאנשים שמחפשים סדנא ספורטיבית שלא מצריכה ריצה.

למידע נוסף אודות ענף הדיסקגולף, לחצו כאן.

AVI16292.jpg

סדנת מלחמת הקופים

לאחר לימוד יסודות הזריקה, התפיסה והתעופה של הצלחת, נשחק משחק קבוצתי מדליק שבו כל קבוצה תצטרך להפיל את המטרות של הקבוצות היריבות ולקחת אותן אל הבסיס שלה. הקבוצה שתאסוף הכי הרבה מטרות ותגיע אל היעד ראשונה תנצח.  

סדנאות לקבוצות ספורט

הסדנה שלנו מסייעת בפיתוח יכולת הריכוז, הקאורדינציה וחלוקת הקשב באמצעות מגוון תרגילים ומשחקים חוויתים. ובנוסף נעבוד על כח מתפרץ, תרגילי שינוי כיוון, קפיצות וזינוקים והכי חשוב הקבוצה תתגבש ונעשה הרבה כיף.

DOGXtreme, פריסטייל פריסבי, אולטימייט.

למידע נוסף אודות ענפי הצלחת הללו, לחצו כאן.

ימי גיבוש וכיף לחברות היי-טק

אחרי אינספור שעות מול המסך במשרד, כשהמפרקים בידיים כואבים מהקלדה מרובה הגיע הזמן לשבור את השגרה! החלטנו לצאת לים/לפארק ולהכיר קצת את החברים שיושבים במשרד לידנו וללמוד ביחד איתם על עולם הצלחת המעופפת. הסדנה כוללת טעימה חוויתית ממשחקי פריסבי שונים כמו "דידיסי יקיר", Accuracy , Stop the Chump ועוד.

למידע נוסף אודות ענפי הצלחת הללו, לחצו כאן.

AVI16581.jpg
תמרי מפגיזה.jpg

סדנאות מנהלים

בעידן המודרני בו גם הארגון הקטן נדרש להתנהג כארגון גלובלי, בטח ובטח העומדים בראשו קרי שדרת ההנהלה נדרשת להוביל תהליכים, לתכנן 10 מהלכים קדימה ולדעת להניע צוות. נוצר מצב בו הארגון זקוק ליותר ממנהל, לסופר מנהל לכן פיתחנו במיוחד עבורכם סדנה יחודית לשדרת הניהול בארגון.

בסדנה זו יש מקום ליכולת אישית אך גם הזדמנות להוביל קבוצה ולעבודת צוות. הסדנה מעודדת יכולת מולטיטסקינג, תכנון אסטרטגיה, הצבת והשגת יעדים.

הסדנה כוללת את משחק Team ChallEnge, Popcorn Drill והמון כיף.

bottom of page